Perfect Smile Clinic Garnizon

logoOśrodek leczenia stomatologicznego Perfect Smile Clinic Garnizo nto profesjonalna placówka zrzeszająca szereg specjalistów z różnych dziedzin, mieszcząca się w Gdańsku, skupiająca się na klientach z Trójmiasta z miast Gdańsk, Gdynia, Sopot. Powstała z inicjatywy stomatologa dr Marka Markiewicza, który jest ekspertem do spraw implantologii oraz autorem innowacyjnej techniki regeneracji tkanki kostnej.

Perfect Smile Clinic Garnizon zatrudnia profesjonalistów z różnych zakresów stomatologii, dzięki czemu może zagwarantować swoim pacjentom szeroką ofertę leczenia oraz kompleksową opiekę najlepszych lekarzy dentystów. Klinika stomatologiczna Perfect Smile Clinic Garnizon wykorzystuje najnowocześniejsze technologie leczenia stomatologiczne, z dbałością o każdy etap realizowanej usługi, od planowania leczenia z dokładnymi badaniami aż po jego wyniki końcowe. Perfect Smile Clinic Garnizon zatrudnia specjalistów z takich dziedzin, jak: implantologia w której można wykonać implanty zęba czy odbudowę kości, protetyka, ortodoncja, leczenie kanałowe, a także medycyna estetyczna.

Świadczone przez klinikę Perfect Smile Clinic Garnizon usługi odznaczają się jakością światowego poziomu, diagnostyka i leczenie przebiega bezstresowo, z zadbaniem o komfort pacjenta, który może być pewien, że powierza swój uśmiech najlepszemu zespołowi ekspertów.